Prawnicy Zaborowska Kancelaria Adwokacka od 2007 roku zajmują się procesem udzielania i realizacji zamówień publicznych, w tym opartych na warunkach kontraktowych FIDIC.

Współpracujemy z inżynierami i inspektorami w różnych specjalizacjach, dzięki czemu nasze wsparcie to nie tylko doradztwo prawne, ale także techniczne i finansowe. Korzystamy z opinii biegłych sądowych i profesorów. 

Dotrzymujemy danego słowa

Klienci, którzy współpracują z Zaborowska Kancelaria Adwokacka otrzymują porady najwyższej jakości od zaufanego zespołu ludzi, zobowiązanego do przestrzegania następujących wartości i zachowań:

Liderzy

Dostarczamy wiodące informacje i porady na rynku. Jesteśmy postępowymi myślicielami. Mówimy o tym, co jest słuszne, nawet jeśli jest to trudniejsza opcja. Wszystkie nasze działania podlegają najwyższym standardom zawodowym i etycznym.

Razem

Jesteśmy zaangażowani, wspieramy się wzajemnie i pomagamy sobie nawzajem. Bez współpracy nie ma sukcesów. Działamy razem. Traktujemy wszystkich z szacunkiem i jesteśmy oddani różnorodności i integracji. Cenimy i zachęcamy do zmian i innowacji.

ECO LAW

Pracujemy zdalnie, chcemy ograniczać emisje gazów cieplarnianych. Nie drukujemy dokumentów. Używamy podpisów elektronicznych. Ograniczamy plastik i segregujemy odpady. Wspieramy ekologiczne wartości i niezależne inicjatywy.